Home » QENDRA WELLNESS NOBIS

QENDRA WELLNESS NOBIS

 - The Rooms Hotel****

Qendra Wellnes Nobis: pishine Fitnes, spa dhe shume te tjera

 “THE ROOMS” hotel ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te kompleksit rezidencial “T.I.D” ku Brenda tij ndodhet qendra “Nobis Wellnes Center”, me i madhi dhe me prestigjozi ne Tirane.

Aksesi ne qendren Nobis per 2 ore ne dite eshte i perfshire ne cmimin e dhomes.

Mund te perfitoni dhe nga sherbimet e tjera ne qendren Nobis me pagese shtese, per te cilat ne do te ofrojme asistencen e nevojshme.

Mos hezitoni te pyesni per me shume ne lidhje me sherbimet ne dispozicion, perfitimet dhe cmimet.

 

Qendra Ofron:

  • Pishine e mbuluar me uje te ngrohte gjysem-olimpike me 6 korsi dhe me hidromasazh.
  • Pishine me ngrohje dhe hidromasazh me temperature 36 grade dhe e hapur.
  • Pajisje fitnesi Technogym te gjenerates se fundit me TGS.
  • Spa me vaske  hidromasazhi, sauna finalndeze,banje turke, Kneipp dhe zone relaks ne kabinen e kripes.
  • Qender bukurie per masazhe dhe trajtime estetike*.
  • Stilim Flokesh: shkurtim apo sherbime te ndryshme per burra dhe gra*.
  • Blerje te ndryshme te artikujve sportive te markes Everlast dhe aksesore te ndryshem per aktivitete specifike ose teknike.*

*Sherbime me pagese

Google+